”Vino să te conectezi cu viitorul, dar și cu stelele!”
Cum arată viitorul din perspectiva cuiva care a privit Terra din spațiu? Poți afla dacă participi pe 18 iulie, de la ora 10, la evenimentul organizat de Universitatea de Vest din Timișoara.
Întâlnirea cu Dumitru Prunariu, singurul cosmonaut român, face parte din seria ”Conectați la viitor”, un spațiu de idei, dialog și inspirație.
”Antreprenoriat în Domeniul Spațial: Oportunități și Carieră” este tema evenimentului care reprezintă o oportunitate prin care poți descoperi cum explorarea spațială se poate transforma în oportunități reale pentru tineri, antreprenori și visători.






