joi, iunie 25, 2026
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Top 5 Articole

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Cele mai recente

Mircea Baniciu revine la Timișoara într-un concert pentru fanii muzicii bune

RETIM

Revine la Timișoara, după doar câteva săptămâni de la ultimul concert, unul dintre cei mai îndrăgiți artiști ai României. Un nume emblematic al rock-ului românesc, cu o legătură aparte de orașul Timișoara, Mircea Baniciu revine la The 80’s Pub joi, 14 aprilie.

“Fiecare cântare a lui ne aduce nostalgia muzicii ce a marcat generații la rând și atmosfera petrecerilor bune, pe care ne încăpățânăm să le păstrăm vii”, scriu organizatorii evenimentului.

Concertul va începe în jurul orei 21:00 și spectatorii sunt așteptați fără restricții. Rezervările meselor se fac la numărul 0731.692.051. Pentru un loc în picioare, nu este nevoie de rezervare. Detalii despre eveniment găsești aici.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Cele Mai Citite