sâmbătă, iunie 27, 2026
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Top 5 Articole

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Cele mai recente

Restart la serile de comedie din Timișoara

RETIM

Se dă restart la serile de comedie din Timișoara, după aproape doi ani fără spectacole de stand-up. Primul eveniment este programat pentru miercuri, la localul Mononom din orașul de pe Bega. 

“Dupa o lunga pauza comediantii locali incep noul sezon cu un show de Stand up Comedy. Te asteptam cu drag si voie buna. Intrare liberă”, spun organizatorii.

Rezervari pe pagina de Facebook Mononom. Spectacolul începe la orele 19:30, iar după show puteți face donații pentru artiști în funcție de cât râdeți în timpul show-ului.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Cele Mai Citite